середа, 9 квітня 2014 р.

закохуйтесь у життя

   Просто треба вже врешті-решт навчитись віддаватись життю сповна. Потрібно вірити Тому, хто завжди про тебе подбає. Повірте, Він ніколи не залишить.
   Потрібно навчитись вчасно відповідати на листи, вчасно телефонувати і вчасно цікавитись життям близьких людей. Та спершу треба усвідомити, що ці люди значать для нас дещо більше, ніж просто випадкові знайомі, які щодня дарують нам свою усмішку, але приховуюсь своє справжнє его.
   Немає непотрібних людей. Хтось обов'язково відчуває гостру потребу у Вас. Так...саме у Вас! І неважливо чи та людина десь за океаном, чи у сусідній кімнаті, головне те, що ви вдвох завжди на одній планеті.
   Треба вчитись любити. Любити кожну свою невдачу та успіх, любити людей і бути по вуха закоханим у життя.

Бо на світі той наймудріший,
Хто найдужче любить життя

Немає коментарів:

Дописати коментар