Вперше роблю підсумки року. Вперше розмірковую, аналізую минуле і приходжу до висновку, що цей рік був по-своєму неймовірний і прекрасний. Адже у 2014-му було все: злети і падіння, радість і сум, сльози і сміх і головне, були найдорожчі люди, зв'язок з якими хочеться підтримувати все життя :)
То був перший Новий рік, який я зустріла і проводжаю з твіттером.
ось такі маленькі підсумки:
 |
| у Львові дощить :) |
Книги року: однієї якоїсь книги нема. єдине, що в цьому році я зачитувалася поезією. а серед поетів були Лазуткін, Штігер, Іздрик, Жадан, Симоненко.
Фільми року: "How I live now", "Dead Poets Society", "The Best of Me"
Музика року: Фіолет, Arctic Monkeys, Nat King Cole, Бабкін, Ludovico Einaudi, ОЕ
Вірші року: "твоя порядність така спокуслива" Лазуткін, "тремоло листя трепетне" Іздрик, "Радість - це те, що дається з боєм" Жадан, "Гей, нові Колумби й Магеллани", "Найогидніші очі порожні" Симоненко
Серіал року: Шерлок, Lie to me, Друзі, Теорія великого вибуху
Їжа року: шоколадні кекси :)
Напій року: мохіто
Урок року: "Бо на світі той наймудріший, хто найдужче любить життя"
Здивування року: виявляється, я вмію говорити з абсолютно незнайомими людьми :)
Подорож року: Львів
Відчуття року: тотальна безвихідь, суцільні чорні дні пам'яті за Героями з початку року
Знайомство року: Юля та, шо Лемберг, та, шо Кушнірук :) а ше розвіртуалення з Катрусею (Щастя поруч), Катя Павлюк і купа пташок з твішось
Погода року: тепла осінь
Мови року: англійська, польська
Концерт року: чудові хлопчики на Михайлівський, на яких ми натрапили з Катериною ^^
Маршрут року: Малин-Житомир-Малин-Житомир-Малин-Київ-Малин-Житомир-Малин.
Поломка року: навушники
Розчарування року: одна людина, навчання у ВНЗ і одногрупники (крім однієї :)
Розуміння року: не можна зупинятися і вішати носа, як там писала Ліна: " і кожен фініш - це, по суті, старт"
Сон року: дуже стрьомні сни снилися, але зараз маю ловець снів, тому сплю спокійно)
Питання року: написати чи подзвонити?:)
Фраза року: а ше Юля навчила мене казати "лол". і тепер я крута! лол :)
Порада року: будь собою!
Досягнення року: апеляція
Подія року: #твішось ^^ , поетичні читання Лазуткіна на КА, випуск
Подарунок року: ноутбук, хендмейд блокнот :)
Покупка року:зелені кеди
Хештег року: #неспимо #омріяна_свобода
Міста року: Львів, Житомир, Київ
Уміння року: я навчилася готувати! :)
Неуміння року: досі не вмію в'язати
Місяць року: травень
День року: 22 липня
Сайт року: твіттер
Запах року: запах кави, нових книжок і моїх нових парфумів)
Відкриття року: житомирські поети: Юлія Кручак та Лесик Панасюк
Місце року: Книгарня Є
Хоббі року: листування
Людина року: єдиної такої ше нема
 |
| найрідніші :З |
Найчарівніше те, що в пам'яті лишаються лише найприєміші моменти 2014-го року.
 |
| театр ім. Франка у Києві |
- Пам'ятаю безкінечні #неспимо у твіттері, які завершувались лише постійними #проспимо зранку
- пам'ятаю як раділа збірочці Ромчика Штігера і як зачитувалась нею протягом весни
- як невпевнено йшла за автографом до Лазуткіна на КА
- а дзвінок Юлі під час концерту Фіолету у Львові. і таа у слухавці я чула голос Колоса ^^
- останній урок, випуск, наш класний співав нам під гітару
 |
| універ, який не став рідним |
 |
| шматочок мого літа |
- пам'ятаю, як швидко розвіювалися міфи про страшне-страшне ЗНО :)
- сльози, нерви, очікування під час вступної кампанії
- спекотна дорога до Львова, зупинка на моїй улюбленій заправці Сокар і цукор звідти; сонячне твішось і просто неймовірно висока доза позитивних емоцій. а ше нічний і дощовий Львів по-своєму прекрасний!
- театр Франка у Києві і одночасно несподіваний дзвінок
- перший день в універі - повний хаос і нерозуміння того, що зі мною відбувається
- той момент, коли у чужому місті зустрічаєш знайому людину - безцінний!
- знайшла рідну душу в тому грьобаному універі, серед тих всіх злих людей - Катю :) а наші радісні і кумедні моменти - взагалі незабутні!
- неймовірний захід сонця за вікном квартири у Ж.
- теплі розмови про літературу
- презентація збірочки Лесика Панасюка у Кавоманії - суцільне спонтанне диво! :)
 |
| #неспимо |
Ну, власне, цей рік хоч і подарував тяжкі випробування, але точно не розчарував у людях, бо люди у моєму 2014-му були лише прекрасними. Це ті люди, які надихали і які ставали головною причиною моїх радісних і щасливих записів у блокноті. І я дякую Богу за нові знайомства та щиро вірю, що зможу зберегти цю дружбу.
 |
| дарма, що різкість погана)) |
І найголовніше, що я зрозуміла цього року - життя прекрасне, коли поруч теплі, щирі і хороші люди. Я вірю, що коли здійснюєш чиюсь мрію, то хтось інший завжди допоможе здійснити мою, бо все у світі взаємопов'язано і любов у тому числі.
А ще цього року я зрозуміла, як же то прекрасно, коли хтось цікавиться твоїми справами, настроєм, коли комусь не байдуже чим ти живеш і з радістю хоче допомогти, якшо шось. Найкрутіше те, що ці чудесні люди мого життя заповнюють собою весь мій маленький світ, не даючи змоги проникнути будь-яким злим духам :)
висновок цього року: я безмежно закохана у життя! ;)