1. У січні планую побачити львівських пташок, які приїдуть до Києва :) а ще хотілося б потрапити на #твішось
2. Планую повністю зануритися у польську атмосферу. Треба більше читати про Польщу та польські традиції.
3. Прочитати за канікули хоча б половину індивідуалки.
4. У квітні хочу потрапити на Книжковий Арсенал (якшо шо, я шукаю компанію :)
5. Потрапити на концерт Фіолету, бо далі нема куди тягнути!
6. Влітку плануємо з Катеринкою здійснити поїздку до Львова.
7. Хочу ще побачити Чернівці!
8. Спробувати каву у Кавоманії :)
9. Музей Булгакова на узвозі. Давно планувала, але щось постійно заважало тому здійснитися.
10. І звичайно, театр. Без нього рік буде втраченим :)
Немає коментарів:
Дописати коментар