середа, 31 грудня 2014 р.

ех, мрії...

Якщо в минулому записі я згадувала 2014-ий рік, то в цьому записі наберусь трохи сміливості, ну, або нахабності і трошки помрію про наступний 2015-ий рік. Знаю, що рік буде не з легких, але ж головне, що поряд будуть теплі люди, які завжди зможуть підтримати.

1. У січні планую побачити львівських пташок, які приїдуть до Києва :) а ще хотілося б потрапити на #твішось


2. Планую повністю зануритися у польську атмосферу. Треба більше читати про Польщу та польські традиції.

3. Прочитати за канікули хоча б половину індивідуалки.

4. У квітні хочу потрапити на Книжковий Арсенал (якшо шо, я шукаю компанію :)

5. Потрапити на концерт Фіолету, бо далі нема куди тягнути!











6. Влітку плануємо з Катеринкою здійснити поїздку до Львова.


7. Хочу ще побачити Чернівці!

8. Спробувати каву у Кавоманії :)

9. Музей Булгакова на узвозі. Давно планувала, але щось постійно заважало тому здійснитися.

10. І звичайно, театр. Без нього рік буде втраченим :)

Немає коментарів:

Дописати коментар