
Бувають моменти, коли втрачаєш надію. Все, у що ти так свято вірив раптом розбивається на друзки. І добре, коли залишається жевріти принаймні маленький вогник втраченої надії. Та що робити, коли здається, що це - кінець світу? Де знайти сили боротися далі? І як змусити себе продовжувати вірити?
Зараз важко щось радити, важко і досі не втрачати надії. Зараз потрібно підводитись, навіть якщо вже й немає сил. Потрібно діяти! Діяти...але як?
Усе, що я можу зробити зараз - це молитись! Молитись за Вільну Європейську Україну! Країну, яку я люблю всім своїм серцем
Немає коментарів:
Дописати коментар