Шкільне життя тим і прекрасне, що більше ніколи не повториться.
пʼятниця, 23 травня 2014 р.
"серіал про те, як ми ставали дорослими"
Просто, знаєте, є люди, яких ти кожного дня бачиш впродовж одинадцяти років і які здаються тобі такими буденними та звичними. Але впродовж одинадцяти років ти звикаєш до цих знайомих очей, щирих і ще по-дитячому милих усмішок людей, які вже стають рідними. Здається, що ти все життя приходитимеш до школи і бачитимеш своїх однокласників, які за стільки років встигли тобі навіть і допекти. Та все у житті рано чи пізно завершується, на жаль. І, коли розумієш, що завтра ти вже не зустрінеш цих знайомих облич, що завтра у твоєму житті з'являться десятки нових друзів, починаєш цінувати кожну останню хвилину, проведену разом з тими, хто встиг стати частинкою твого життя. Хочеться запам'ятати їх всіх такими безтурботними, щасливими і закоханими, якими вони є зараз.
Шкільне життя тим і прекрасне, що більше ніколи не повториться.
Шкільне життя тим і прекрасне, що більше ніколи не повториться.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)

Немає коментарів:
Дописати коментар