
Бувають дні, коли хочеться слухати поезію, хочеться дихати нею і надихатись. Її ніколи не буває занадто. Вона ніколи не буває невчасною, непотрібною, неважливою...
Поезія, як вишукана жінка завжди ошатно вбрана і завжди приходить у супроводі теплого чоловічого голосу. У цих солодких тембрах можна потонути. Вони п'янять голівку і цуплять частинку серця. Здається, саме чоловіки вміють відчувати поезію. Логічно. Поезія - то ж також жінка. Часом тиха, яка ніжно лоскоче вушко, часом примхлива, емоційна, яка змушує серденько битися сильніше. І як жінка вміє по-справжньому віддано любити. Поезію, як і жінку, потрібно відчувати і чути, розуміти навіть тоді, коли в ній відсутній будь-який сенс.

